VİZYON

* Ülkemizdeki öncü ve gelişimci konumumuzu korumak ve dünya çapında sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen markalarından biri olmak.
* Faaliyetlerimiz sırasında azami müşteri  memnuniyetini ve azami verimliliği birlikte sağlayarak ekonomik, fonksiyonel ve güvenilir sistemler üretmek.
* Müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak ürünler için yeni teknolojileri geliştirmek.

MİSYON

*Teknolojik gelişmeleri ve mevzuatı yakından takip ederek, iş sağlığı ve güvenliği sektörünün ihtiyaçlarına uygun, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu gereksinimleri eksiksiz bir şekilde sunacak iş sağlığı ve güvenliği yazılımları geliştirmek.
* Düzenli ve artan büyüme ile iş sağlığı ve güvenliği sektöründe ağırlığımızı küresel boyutta zirveye taşımak.

TEMEL DEĞERLER:

Dürüstlük ve Adil Davranma : Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir.

Gizlilik: İş Sağlığı ve Güvenliği Entegrasyon  Sistemi  Yazılım ve İletişim Hizmetleri A.Ş.  olarak bizler  müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve çalıştığımız diğer ilgili kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen gösteririz.

Sorumlu ve Şeffafız : Yasal sorumluluklarımızın yanı sıra; müşterilerimize, çalışanlara, iş ortaklarımıza, rakiplerimize, topluma ve  insanlığa karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeye özen gösteririz.

Girişimci ve Yenilikçiyiz: Çağın gerektirdiği modern ve geçerli yöntem, teknoloji, bilgi ve yönetim sistemlerinin kullanmak, bu amaçla gerekli araştırma ve yatırımdan kaçınmayız.

Müşterilerimize Saygılıyız: Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren  bir anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.

İş Ortaklarımıza Karşı Sorumluluğumuzun Farkındayız: Adil ve saygılı davranır, yükümlülüklerimizi zamanında yerine getirmek için gerekli özeni gösteririz. İş yaptığımız kişi ve kuruluşlar ile iş ortaklarımızın gizli bilgilerini özenle koruruz.