Türkiye, son yıllarda önüne ciddi hedefler koymuş bir ülkedir. Bu konuda özellikle son 10 yılda önemli atılımlar yapılmıştır. Artık ülkemiz, her konuda en yüksek standartlara ulaşma vizyonunun da bir idari yaklaşımla yönetiliyor. Bu vizyona da çalışma hayatının katılmaması mümkün olamaz.

2013 yılıyla birlikte yürürlüğe girmiş olan 6331 sayılı kanun, İş Sağlığı ve Güvenliği konusundaki inovasyonu ihtiyaç haline getirmiştir. Büyük hedefleri olan Türkiye’nin İSG konusunda otomasyona geçmesi, kurumlar, işyerleri ve çalışanlar arasındaki entegrasyonu sağlaması ihtiyaç haline gelmiştir.

Bu nedenle  çeyrek asırlık yazılım tecrübemize güvenerek yoğun bilgi ve emekler neticesinde siz değerli dostlarımız için “İş Sağlığı ve Güvenliği Entegrasyon Sistemi” ni oluşturduk.

Ben ve ekip arkadaşlarım iş sağlığı ve güvenliğiyle ilgili bu projeye girerken büyük bir heyecan içerisindeydik ve bugün de aynı heyecanı yaşıyoruz. Bu hayati konularda çözümler üretmek , uygulamaya koymak ve bunların başarılı sonuçlarını görmek en büyük hedefimizdir.

Sağlık, Güvenlik ve Bol Kazanç Dileğiyle.

Murat ŞENCAN
CEO