construction tools and safety work on wood background

OSGB YAZILIMI

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun yürürlüğe girmesiyle birlikte kanun uygulamalarını yerine getirmekle zorlanan işyerlerimiz, bu konuda İSG profesyonelleri ve OSGB ler tarafından sağlanan hizmetlerden yararlanacaklardır.

Bütün sektörleri kapsayan bu kadar geniş bir konu da hizmet vermek için önemli bir alt yapıya ihtiyaç vardır. Ülkemizin mevcut altyapısının İş Sağlığı Ve Güvenliği konusunda kısa sürede bu ihtiyaca cevap vermesi çok zordur. Hali hazırda İş Güvenliği uzmanlarımızın sayısının yeterli olmaması, kısa sürede açılan OSGB’ lerimizin tam anlamıyla yeterli bir altyapıya sahip olmaması, uygulamalarda birçok sorun ve eksikliği beraberinde getirecektir.

İSGES, bu konuda hizmet veren OSGB’ lerin ve İSG profesyonellerin en büyük yardımcısı ve iş ortağı olacaktır.

Bütün sektörlere hizmet verebilecek altyapıya sahip olan İSGES, her türlü işletmenin İSG konusunda ihtiyacını standartların üzerinde bir içerik ve entegrasyon sistem yapısıyla sağlayarak kesin çözümler sunacaktır.

Sektörde hizmet veren profesyonelleriniz, kullanıcı dostu bir ara yüze sahip olacaktır. Dünyanın her yerinden işyerinizin ve çalışanlarınızın son durumlarını görecek, en hızlı şekilde veri kontrolünü ve analizini yapacak bir sisteme sahip olacaksınız.

Birçok ilde ve farklı birçok sektördeki işletmelere hizmet vermek için ihtiyacınız olan organizasyonu İSGES sayesinde kontrol edebileceksiniz.

 

Artık Her Çalışanınızın bir Danışmanı Var

Dünya standartlarının üzerinde içerik ve uygulama modellerine sahip İSGES, profesyonellerinizin ve kadronuzun en güvenilir danışmanı olacaktır. Tehlike sınıflarına göre ayrılmış her sektördeki işletmenin görev ve uygulamalarını size adım adım belirterek sunduğu çözümlerle çalışanlarınızı sonuca ulaştıracak bir işleyişe sahiptir.

 

Rekabet Gücünüz İSGES

Temelde rekabet bir yarıştır ve sektörümüzün siz değerli oyuncuları büyük bir yarışın eşiğindesiniz. Önünüzdeki bu yarışta doğru yönlendirmeyi, kaynak dağılımını, yenilik ve teknolojik gelişme ile birlikte uyum ve kontrolü sağlayan araçlara ihtiyaç duyacaksınız.

İşte burada, İSGES devreye girecektir. İSGES’ in 3D-Matriks algoritması sizi, çalışan muayenesi, işyeri sağlığı, iş güvenliği, risk değerlendirmesi vb. gibi birbirinden farklı konulardaki programları satın almadan tek bir yapı altında tüm hizmetleri yürütmenize yardımcı olacaktır.

İSGES rekabet gücünüzün önemli bir parçası olacaktır.